Children Books
/ Store / Children Books
/ Store / Children Books
Children Books
БІБЛІЙНІ ІСТОРІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ
2577
Tags:

Біблійні історії для дітей (укр. мовою). 4-е видання
Кожна з історій у цій книзі дбайливо відібрана з-поміж безлічі біблійних історій, для того щоб юний читач зміг збагнути й відчути безмежну Божу любов до себе і кожної людини.
Видання щедро ілюстроване барвистими малюнками Хосе Переса Монтеро.

Видавець: Українське Біблійне Товариство
Сторінок: 256
Формат: 170х240 мм
Коротка інформація: палітурка тверда, художньо оформленаБіблія для дітей
3952
Tags:

Слово «Біблія» - грецьке і означає – «книги». Ця назва вказує, що Священні книги, які походять від Самого Бога, важливіші всіх інших книг. Книги Святого Письма написані різними людьми і в різний час, але в них збережені один дух і одна істина. Вони діляться на дві частини: на книги Старого Заповіту і книги Нового Заповіту.

Яскраво ілюстрована книга буде дуже гарним подарунком для вашої дитини.

 

 • Рік видання 2015
 • Кількість сторінок 360
 • Країна виробник Україна
 • Мова видання Українська
 • Тематика Християнство
 • Обкладинка Тверда палітурка


Моя велика зручна Біблія
4147
Tags:

40 улюблених біблійних історій, переказаних для дітей і чудово ілюстрованих. Знайомтеся з відомими гроями Біблії. Ілюстрації Густаво Мазалі. В кінці кожної розповіді є посилання на відповідні вірші Святого Писання.

 Біблійні оповіді (Hесподівані відкриття)
4146
Tags:

Біблійні оповіді, несподівані відкриття, 32 потайних віконця. Українська мова.

Чудовий подарунок і, водночас, знайомство з Біблією для найменших діточок. Тринадцять найулюбленіших історій зі Старого та Нового Завітів містять 32 потайних віконця, за якими чекають веселі й есподівані відкриття. Для більш детального ознайомлення до кожної оповіді додано біблійний вказівник.

Книга призначена для дітей віком від 3 роківБіблія для дітей
4145
Tags:

Біблія для дітей — найкращий помічник для пізнання Ісуса Христа, Святого Письма та чудового світу створеного Богом.

Біблія створена для дітей віком від 3 до 10 років, у якій кожна історія написана українською мовою та відповідає тексту першоджерела, а вирізні та живі ілюстрації допоможуть молодшим читачам поринути у світ Слова Божого.

Простими і досить зрозумілими словами у Біблії автор розкриває головні цінності Святого Письма та духовні уроки, що сприяє вихованню у дитячому серці любов до Бога та до життя.

У Біблії опубліковано 45 головних історій з Біблії від народження Ісуса Христа, Його земного шляху та розп'яття на хресті за наші гріхи до воскресіння сина Божого з мертвихБіблія у головоломках: Ісус
4144
Tags:

Читайте історії з Нового Завіту в той час, коли Ваша дитина складатиме їх разом. Діти дізнаватимуться біблійні істини, одночасно вдосконалюючи моторику рук, розвиваючи логічне мислення.

Книга має шість історій.

Для дітей від 3 роківБіблія в числах
4143
Tags:

Ця книжка допоможе дітям у формі гри опанувати лічбу, тренуючи навички володіння ручкою на тлі відомих біблійних історій.

Вона стане гарним помічником у перших спробах письма, пропонуючи готові шаблони. Потрібно лише з’єднати крапки лініями.

Намальоване легко стерти, тож діти зможуть тренуватися знову і знову.

Книга містить дрібні деталі, не підходить для дітей до 3 років.

Ілюстрації: Джіл Гайл.

 Дитяча Скарбничка Біблійних Історій
Tags:

Кольорова та цікава Книга, зміст якої наповнений цікавими біблійними історіями, на сторінках Книги ілюстровані та навчальні історії із життя людства в період Старого та Нового Заповіту! Простою мовою написання, вона стане благословенням для вас та вашої дитини, приносячи з собою натхнення та радість в читанні її. Ілюстрації А. Вейн Гул.

1. Створення Світу 2. Адам і Єва 3. Каїн і Авель 4. Ноїв Ковчег 5. Авраам 6. Йосип та його брати 7. Мойсей 8. Стіни Єрихону 9. Рут і ноомі 10. Самуїл 11. Давид 12. Соломон 13. Естер 14. Даниїл 15. Йона 16. Ангел відвідує Марію 17. Народження Ісуса, Прийди 18. Мудреці зі Сходу 19. Ісус у храмі 20. Хрещення Ісуса, Прийди 21. Дванадцять апостолів 22. Весілля в Кані Галілейській 23. Проповіді на горі 24. Притча про блудного сина 25. Робітники у винограднику 26. Добрий самарянин 27. Притча про сіяча 28. Зцілення паралізованого 29. Ісус ходити по озері 30. Преображення Ісуса, Прийди 31. Ісус і діти 32. Воскресіння Лазаря 33. Урочистий в'їзд у Єрусалим 34. Остання вечеря 35. Зрада 36. Ісус перед Пилатом 37. Хресна дорога 38. Розп'ятим яття ісуса, прийди 39. Воскресіння Ісуса, Прийди 40. З'явлення ісуса, прийди людям 41. ВознесінняІлюстрована Біблія для дітей
4141
Tags:

Ця «Ілюстрована Бібілія для дітей» підійде найкраще для читачів старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. В ній обрано найважливіші та найцікавіші моменти Старого та Нового Заповітів. Біблійний текст передано простими зрозумілими словами, але достатньо змістовно та із збереженням урочистої інтонації Священної книги. Емоційні малюнки Густаво Мазалі допомагають дітям зануритися у давнішні справи  та стати мов очевидцями цих знакових біблійних подій. Головний акцент книги зроблено на всеосяжній любові Бога до всіх людей.Біблія для найменших
2999
Tags:

До вибраних історій з Біблії увійшли оповідки про Ноя і ковчег, Давида і Голіята, Різдво Христове, тощо. До кожної з історій додане завдання – ребус, загадка, коротка віршована молитва і наліпки.


Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.The First Christmas
4016
Tags:

 

Joy to the world. An introduction to the nativity story for little ones

Experience the miracle of the Christmas story in this layered, stand-up board book full of beautiful illustrations that introduces children to the greatness of God's love.

 

Author: Allia Zobel-Nolan. 

Size: 6.25h x 6.30w x 0.75d.

 На Крильцях Ангела No. 3/2023
3950
Tags:

Magazine for children published in Ukraine (2023)  

Журнал для Ваших діток - це ковток енергії, нових емоцій і невичерпне джерело нових біблійних знань.

Зміст:

 1. Вознесіння і День Святої Трійці
 2. Розповідь про святого апостола Іоана Богослова
 3. Рівноапостольні Костянтин  та Олена 
 4. Ігри
 5. Оповідання
 6. Розмальовки
 7. Саморобки


Icon ( Card Set )
3201
Tags:

Cardstock - glossy

size : 4 in. x 2.5 in.

 Icon ( Card Set )
3200
Tags:

Cardstock - glossy

size : 4 in. x 2.5 in.

 Icon ( Card Set )
3199
Tags:

Cardstock - glossy

size : 4 in. x 2.5 in.

 Icon ( Card Set )
3198
Tags:

Cardstock - glossy

size : 4 in. x 2.5 in.

 Icon ( Card Set )
3197
Tags:

Cardstock - glossy

size : 4 in. x 2.5 in.

 Різдвяні головоломки
3024
Tags:

 

У цій інтерактивній книжці знайдете багато сніговиків, північних оленів, ялинок й інших різдвяних подарунків та смаколиків, а ще — 70 відривних аркушів із загадками-головоломками, аби не нудьгувати на зимових канікулах!Перше Різдво
3023
Tags:

Дзвінка Матіяш

Давид пасе овець разом зі своїм дідусем та іншими чоловіками. Хлопцеві дуже цікаві розмови дорослих про Месію, який от-от має прийти в світ. Давид навіть не сподівався, що сам побачить Боже Дитя…

Різдвяна історія очима письменниці Дзвінки Матіяш та ілюстраторки Богдани Бондар поверне вас із дітьми до витоків Різдва – не просто гарного родинного свята, а історії Божого народження і відкуплення людства.«Подарунок від святого Миколая» Дзвінка Матіяш
3022
Tags:

Це історія про хлопчика Олеся, який з нетерпінням чекає приходу святого Миколая. Але після розмови з однокласниками в нього з’являються сумніви: можливо, доброго дідуся насправді не існує? Може, то батьки кладуть подарунки під подушку? Та несподівано хлопчик отримує запрошення в незвичайну подорож у часі, до якої захочуть приєднатися не лише малюки, а й дорослі.Картки “Читання за Доманом” (120 слів) українською
3000
Tags:

120 карток з самими простими і знайомими малюку словами із двох-чотирьох букв українською мовою, призначених для початку освоєння читання малюків від 6 міс. до 6 років. Підписи виконані червоним кольором на білому фоні на якісному, мелованому картоні. Комплект оснащений докладною інструкцією.Найкращому малюкові
2427
Tags:
Illustrated by Oksana Sliarenko
Family Memory Book for Kids
Ukrainian Language, hardcover, 14 illustrated pages
 
Тепла родинна книга зберігає на собі дотики чудових, щасливих сімей - однодумців, друзів, які дбайливо віднеслися до кожного її слова.Сімей, які виховавши прекрасних нащадків, у 7-ми простих і змістовних словах вклали цінності, що поєднують нас із дітьми та нашими батьками.
 


На Крильцях Ангела No. 5/2020
2378
Tags:

Magazine for children published in Ukraine (2020)  

Журнал для Ваших діток - це ковток енергії, нових емоцій і невичерпне джерело нових біблійних знань.

 

Зміст:

 1. День святого Миколая
 2. Молитва до святого Миколая
 3. Введення у храм Пресвятої Богородиці
 4. Ігри
 5. Казка
 6. Вірші
 7. Розмальовки
 8. Саморобка


На Kрильцях Ангела No. 3/2020
2193
Tags:

Magazine for children published in Ukraine (2020)

Журнал для Ваших діток - це ковток енергії, нових емоцій і невичерпне джерело нових біблійних знань. 

 

Зміст:

 1. Свято Преображення Господнього
 2. Три Спаси
 3. Молитва Спасителю
 4. Ігри
 5. Казка
 6. Вірші
 7. Розмальовки
 8. СаморобкаColoring Books
Color God's Creation: An Adult Coloring Book for Your Soul (Color the Bible®)
202285
Tags:

Artwork by Caroline Simas

80 pages

8.5 x 0.2 x 11 inches

 

Surrounded by Beauty: Bring the refreshment of nature into your home and heart with Color God's Creation. Caroline Simas' sweet and uplifting artwork has been featured on numerous gift and home-decor products. Now you can join her in her quest for joy by adding color to her lovely drawings with your crayons, colored pencils, watercolors, or markers.

 

Contemplate the creativity of your heavenly Father as you explore these illustrations of the flora and fauna on planet Earth. A world of inspiration awaits among the charming pages and accompanying words from Scripture in this adult coloring book. Take a deep breath of fresh air and dive into the peaceful pleasure of coloring.

 Color the Bible® 3-in-1: An Adult Coloring Book for Your Soul
202284
Tags:

Color the Bible and Stir Your Soul

Artwork by Marie Michaels, Michal Sparks, Denise Urban

224 pages

8.5 x 0.6 x 11 inches

 

God's Word, His blessings, and His names—these are the beautiful treasures you will reflect on as you savor imaginative designs. Allow the Scripture verses to flood your spirit as you pick up your crayons, colored pencils, watercolors, or markers and fill the pages with color.


This 3-in-1 adult coloring book includes drawings from Color the Psalms, Color Your Blessings, and Color the Names of God. Three great books in one—an incredible value! Enjoy the artwork of Michal Sparks, Denise Urban, and Marie Michaels, and let their creativity inspire your own. Featuring soothing words from one of the most comforting books of the Bible, as well as sweet reminders of what God has done for you and who He is, these coloring pages will refresh your heart while pointing you to the One who delights in your faith.

 Decorative Designs One Coloring Book
Anna Griffin
202283
Tags:

 

50 pages of decorative patters to hand color

9x12” (22.86 cm x 30.48 cm)

 

Spend time coloring these beautiful Anna Griffin patterns using fine tip pens, fine tip felt markers, watercolor pencils, blendable pencils, brush markers, or colored pencils

 

 Great Coloring With Numbers (Велика розмальовка з цифрами)
cbook_202085
Tags:

 

Publisher: Видавництво Старого Лева (2015)

Language: Ukrainian

Hardcover: 80 pages

Size: 10" x 8.75"

 

Now drawing can be a real family affair. This coloring book will provide you and, most importantly, your kids a few hours of happiness. So grab fastyour color pens or pencils and get down to work!

 Patterns and Prints (Візерунки й принти)
cbook_202075
Tags:

 

Series/Серія: Антістрес-альбом (2016)

Language/Мова видання: Ukrainian/Українська

Softcover, 64 pages

М'яка, 64 ст.

 

Серія «Антистрес-альбом» — це чотири захоплюючі розмальовки для дорослих. Вони стануть чудовою розвагою для тих, хто зовсім не вміє малювати, але дуже хоче провести вечори у творчій атмосфері та втілити на папері найсміливіші фантазії. Техніку малюнка-антистресу ще називають зентангл. Ці візерунки вже давно користуються популярністю в усьому світі завдяки своїй простоті й широкому полю для креативу. Вам необхідно тільки взяти кольоровий олівець чи ручку й поринути у світ химерних зображень. Неймовірні візерунки та принти, дивовижні квіти, тварини й мандали допоможуть зняти стрес і відпочити після робочого дня. Малюйте з натхненням!

 Thinking of You Coloring Book: DIY Cards and Gifts for Every Occasion (Colorful Greetings)
202287
Tags:

Artwork by Joy Hall

Series by Colorful Greetings (Harvest House Publishers, 2016)

48 pages

8.4 x 0.3 x 10.8 inches

 

Looking for a Colorful Way to Say What's On Your Heart? Why not color your own gift and make it special? Graced with heartfelt sentiments and verses, this collection of birthday, thank you, friendship, love, special holiday, and life-moment designs await your personal touch with markers, watercolors, crayons, or colored pencils.

These 40 individual cards and prints are designed with perforated pages and heavy card stock, perfect for framing and sending. And clever DIY ideas help you turn prints into presents in minutes. So color, tear, and share. Someone will love your gift that much more...because you created it!Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873