Уздоровлення двох біснуватих
image

Уздоровлення двох біснуватих

В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа.

В п'яту неділю після зішесття Святого Духа свята церква подає нам науку з події, що мала місце на березі землі Гадаринської. 3устріли Ісуса Христа двоє розумово хворих - опановані злим духом. Ісус Христос зцілив біснуватих без їхнього бажання й послав злих духів у стадо свиней, яке паслось поблизу. Весь гурт свиней кинувсь з кручі в воду й потонув.

Розум біснуватих не міг уявити, що для них важне, бо був опанований злим духом. Христос в цій події дає нам повчання.

Перше: В цім випадку Христос виявляє Його силу творити чуда ( дії — на котрі людина не може дати пояснення, як це вона пояснює явища природи). Чуда Господь може творити і на прохання людини і без прохання, як це ми читаємо в сьогоднішній Євангелії. Два біснуваті не могли виявити свого бажання, бо розум їх був затемнений злим духом. Чи багато випадків ми спостерігаємо сьогодні? В різних прошарках сьогоднішнього суспільства, це можете спостерегти.

Остерігайсь впливу зла; скріпляй себе наукою Господа нашого, Ісуса Христа.

Друге: “...ціле місто назустріч Ісусові вийшло... стало благати, щоб пішов собі з їхнього краю” (Мтв. 8,34). Втрата свиней була великою утратою для них. Людина захоплена власним матеріальним станом. Її не цікавить зцілення ближнього від вічного нещастя. Це теж ми можемо бачити у всіх прошарках людського життя. Господь Бог дає кожній людині талант чи два, творити в земному житті добро для себе й для ближнього свого. Не нехтуй своїм талантом, вживай його для добра всіх, а Господь обдарує тебе згідно твоєї заслуги.

... завжди і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Fr. Alexis Limonczenko
San Francisco, СА

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2022
Calendar 2022
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873